Başkan

Gazi Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Eğitim Programları ve Öğretimi Programı Anabilim Dalı’ndan 1998 yılında mezun olmuştur. Bir süre Ankara’da yapmış olduğu ticari faaliyetlerin ardından, 2001-2008 tarihleri arasında Kocaeli ilinde özel dershane ve okullarda Rehber öğretmenlik yapmıştır.

2008 yılı Şubat ayından itibaren ise Kocaeli Adliyesi 1.Aile Mahkemesi bünyesinde pedagog olarak görev yapmaya başlamış ve halen görevine devam etmektedir.

Ayrıca, Adalet Bakanlığı Eğitim Dairesi Başkanlığı bünyesinde yürütülen eğitim ve projelere eğitimci ve süpervizör olarak katılım sağlamaktadır.

 

Adalet Sistemi Uzmanları Derneği
Yönetim Kurulu Başkanı
Sadık Gürbüz BULDURUCU

17 Şubat 2018 tarihinde yapılan olağanüstü genel kurul sonucunda Adalet Sistemi Uzmanları Derneği’nin yeni yönetim kurulu oluşmuştur. Derneğin yeni yönetim kurulunun temel amaçlarının içerisinde; uzmanların özlük haklarına yönelik çalışmalar yapmak, derneğin temsil gücünü arttırabilmek amacı ile üye sayısını mümkün olan en üst sayıya ulaştırmak, kurum içi ve kurum dışı eğitim faaliyetleri ile derneği ve mesleğimizi görünür kılarak önemini topluma anlatabilmek ve toplumsal farkındalık yaratabilmektir. Bu amaç ile yola çıkan yeni yönetim kurulumuz ve kurulacak olan komisyonlarda görev alacak olan arkadaşlarımıza başarılar dileriz. Daha önce yönetim kurulunda bulunmuş arkadaşlarımıza emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Adalet Sistemi Uzmanları Derneği Yönetim kurulu başkanı

Sadık Gürbüz BULDURUCU